Liczba produktów: 0 szt.
cena: 0.00 zł

szczegóły

szukanie zaawansowane

nowości

promocje

wielkość tekstu:A | A | A

EYEDRIVE SZKLA DLA KIEROWCOW

Strona główna » Aktualności » EYEDRIVE SZKLA DLA KIEROWCOW

Spędzasz sporo czasu za przysłowiowym „kółkiem”? A może pracujesz jako zawodowy kierowca? Jeśli tak, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z faktu, że prowadzenie pojazdu wymaga nie tylko umiejętności, ale również skupienia i – co najważniejsze – dobrego wzroku. Niestety, nie każdy z nas może pochwalić się zdolnością ostrego, wyraźnego widzenia. W przypadku kierowców dodatkowym utrudnieniem są odblaski, pojawiające się w szkłach okularów. Na szczęście istnieje proste i skuteczne rozwiązanie problemu – okulary Eye Drive. Łódź jest jednym z miast, w którym możesz poznać możliwości wspomnianego rozwiązania. Jak działają okulary dla kierowców?

Zalety Eye Drive

Okulary Eye Drive, określane również jako okulary dla kierowców – w odróżnieniu od tradycyjnych soczewek – gwarantują znaczną redukcję pojawiających się odblasków -90 procent, zapewniając przy tym zarówno kontrast, jak i szerokie pole widzenia. Czy zatem warto zainwestować w okulary dla kierowców? Łódź, Warszawa , a może inne miasto naszego kraju? Tak naprawdę bez względu na to, po jakim mieście się poruszasz, okulary Eye Drive zawsze zapewnią ci wyraźne widzenie zarówno w dzień, jak i w nocy. W Łodzi, na autostradach czy za granicą – EyeDrive sprawdzą się w każdej sytuacji! Nie czekaj i już dziś poznaj EyeDrive! Łódź, Głowno i Zgierz to miasta, w których znajdziesz nasze Salony Optyczne. Zapraszamy!

 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ SZKŁA EYEDRIVE®?

Szkła okularowe EyeDrive - to unikalna kombinacja powłoki antyrefleksyjnej, materiału soczewki oraz jej konstrukcji. Szkła pokryte zaprojektowaną specjalnie dla kierowców powłoką antyrefleksyjną, w ciągu dnia redukują niechciane odblaski, ,,duszki" i zwiększają ilość docierającego do oka światła, tak jak każde inne szkła z powłoką antyrefleksyjną, zaś w nocy działają dwa razy lepiej (57% mniejsze odblaski w soczewkach EyeDrive w porównaniu do soczewki ze standar-dowym antyrefleksem). W porównaniu do soczewek w indeksie 1.6 bez powłoki antyrefleksyjnej redukują nocą odblaski nawet do 90%.

NIE POTRZEBUJĘ NA CO DZIEŃ OKULARÓW - NIE MAM WADY WZROKU. CZY, JEŻELI CZĘSTO PROWADZĘ AUTO W NOCY I PRZESZKADZAJĄ MI ODBLASKI, OKULARY EYEDRIVE® MI POMOGĄ?

Korzyści szkieł EyeDrive najbardziej doceni osoba, która dotychczas nosiła inne szkła okularowe i zmieni je na EyeDrive! Wtedy doświadczy ona znacznej redukcji odblasków. Jeżeli ktoś nie użytkował wcześniej okularów, to zakładając EyeDrive nie odczuje poprawy, a nawet może doświadczyć niewielkiego dyskomfortu związanego ogólnie z pierwszymi okularami.

O CO CHODZI Z TYMI ODBLASKAMI?

To, co najbardziej przeszkadza kierowcy w nocy, to odblaski świateł latarni i nadjeżdżających pojazdów. Światło jest rozpraszane i odbijane m.in. przez szybę samochodową czy powierzchnię szkieł okularowych, nawet tych z powłoką antyrefleksyjną. EyeDrive® to unikalne szkła ze specjalistyczną powłoką antyrefleksyjną, która redukuje prawie do zera odblaski od powierzchni szkieł, szczególnie w nocy. Niestety odblaski i rozproszone światła na szybie samochodowej pozostają. Aby zredukować odblaski od szyby samochodowej najlepszym sposobem jest utrzymywanie jej w idealnej czystości.

A CO Z OCHRONĄ PRZED OŚLEPIAJĄCYM SŁOŃCEM ZA DNIA?

Szkła EyeDrive w wersji Transitions® XTRActive - zaciemniają się umiarkowanie za szybą samochodu, co oznacza, że w słoneczny dzień zapewnią komfort jazdy każdemu kierowcy. Na zewnątrz, w zależności od ilości światła słonecznego, mogą zabarwić się aż do poziomu szkieł przeciwsłonecznych.

POTRZEBUJĘ OKULARÓW NIE TYLKO DO CHODZENIA, ALE RÓWNIEŻ DO CZYTANIA - CHCIAŁBYM WIDZIEĆ WYRAŹNIE NA KAŻDĄ ODLEGŁOŚĆ...

W tej sytuacji rekomendujemy szkła progresywne EyeDrive. W zależności od wielkości wady wzroku, wybranej oprawy, oczekiwań co do produktu oraz budżetu przeznaczonego na okulary, w ofercie progresywnej EyeDrive można znaleźć idealne rozwiązanie. Każda para szkieł posiada swój unikalny certyfikat autentyczności oraz objęta jest gwarancją adaptacji.

BARDZO MĘCZĘ SIĘ PROWADZĄC AUTO W NOCY, CZY EYEDRIVE® MI POMOŻE?

W takiej sytuacji powinniśmy najpierw udać się do optometrysty lub okulisty i sprawdzić stan wzroku. Dotychczasowy użytkownik okularów z pewnością odczuje różnicę i większy komfort jazdy nocą, kiedy zacznie korzystać z okularów EyeDrive. Dodatkowo rekomendujemy szkła EyeDrive PRO, które wspomagają widzenie nocne dzięki swej unikatowej konstrukcji. W tym wypadku nawet osoby bez wady wzroku mogą odczuć polepszenie widzenia w nocy.

CO TO JEST TRANSITIONS® XTRACTIVE®?

Transitions XTRActive to nazwa szkieł, które zaciemniają się pod wpływem UV oraz w mniejszym stopniu pod wpływem światła widzialnego. Z tego względu zaciemniają się na zewnątrz, w zależności od natężenia promieniowania UV, nawet do poziomu soczewek przeciwsłonecznych oraz umiarkowanie za szybą samochodu (do 50% maksymalnego zabarwienia).

czytano: 1711 razy

autor: italooptica.pl

Strona główna

Tagi:

okulista Łódź okulary damskie okulary vogue okulary Szkła do okularów Łódź oprawki do okularow okulary ray ban okulary versace szkla okularowe Ray Ban Łódź okulary d&g okulary męskie okulary persol optyk Łódź okulary prada

Salon optyczny Italooptica - optyk - dobry okulista, w tym okulista dziecięcy - Łódź Widzew, Retkinia, a także Zgierz i Głowno, blisko Łodzi gdzie może Cię zbadać lekarz okulista. Następnie zaproponujemy Ci modne niebanalne okulary (korekcyjne, polaryzacyjne, przeciwsłoneczne, dla kierowców, eyedrive, do komputera) w atrakcyjnej cenie. Nasz system pozwala na zapoznanie się z okularami online. Zachęcamy do skorzystania z przymierzani opraw on-line. Italooptica.pl to również baza wiedzy dla zainteresowanych tematyką dobrego widzenia. W naszej ofercie okulary ray ban, okulary versace, okulary vogue, okulary persol, okulary prada, okulary oakley. Szkła do okularów, szkła z antyrefleksem, okulary progresywne, nerdy.

osób online: 8 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe Agave
Oprawki zostały dodane do przymierzalni.